Знижки -20% на автоматизацію торгівлі

Шановні підприємці, з 11 по 22 квітня Торгсофт дає знижку -20% на автоматизацію торгівлі:

Хто має можливості та сили — відновлюйте торгівлю.
Хто переходить з руснявого програмного забезпечення — даємо ще +5% знижки (достатньо буде скріншота вашої нинішньої програми)

Як отримати знижку?

Зробіть замовлення за телефоном +38 (067) 361 11 10.

Навіщо потрібна програма обліку під час війни?

Навести лад у бізнесі. Якщо ви не знаєте, скільки товару на складі чи у торговій мережі, що та як продають продавці, то ви працюєте наосліп. Програма Торгсофт — це інструмент систематизації, перетворення хаосу на структуровану інформацію, якою цілковито володіє власник бізнесу.

Делегування. Багато підприємців тримають бізнес під особистим контролем, і тим самим прирікають себе на роботу без вихідних та перманентний стрес, оскільки співробітники часто міняються і кожного разу довіряти новій людині складно. Торгсофт обмежує доступ до інформації, а співробітники бачать тільки те, що мають, згідно зі своїми посадовими обов’язками. Це звільняє підприємця від необхідності постійно знаходитись у магазині — можна займатися важливими та стратегічними справами поки програма контролює торгівлю замість вас.
 
Економія часу та грошей. Як би дивно це не звучало (оскільки автоматизація потребує первинних інвестицій), але програма економить власнику бізнесу:

  • час — з програмою працювати зі складом швидше: легко продавати, простіше контролювати повернення, переміщення, значно легше робити переоблік. 
  • кошти на зарплату — програма замінює деяких співробітників, виконуючи роль комірника, обліковця, контролера, менеджера інтернет-магазину та бізнес-аналітика.

Відновлення торгівлі = підтримка держави.
Хто може — відновлюйте роботу, відновлюйте економіку України.
Слава Україні! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *