ЗАХИЩЕНІ НОСІЇ КВАЛІФІКОВАНОГО ПІДПИСУ

Для всіх власників КЕП відповідно до чинного законодавства!

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ:

Захищені носії потрібні:

Всім підписувачам, незалежно від форми власності та виду діяльності, що використовують КЕП (ЕЦП), необхідно використовувати захищені носії особистих ключів відповідно до Закону України “Про електронні довірчі послуги” від 07.11.2018 року.

Органам державної влади, місцевого самоврядування та підприємствам державної форми власності, які відповідно до постанови КМУ №749 починаючи з 19 версеня 2018 для зберігання секретних ключів повинні використовувати тільки захищені носії.

Державним реєстраторам прав на нерухоме майно, державним реєстраторам юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, нотаріусам, які згідно із Законом України «Про електронні довірчі послуги» також використовують лише захищені носії особистих ключів.

Види захищених носіїв:

Автор SecureToken-337M

Пластиковий носій для ЕП SecureToken-337M. Об’єм пам’яті 36 Кбайт для зберігання ЕП. Виконаний у вигляді флешки з пластиковим USB роз’ємом.

Автор SecureToken-337К

Пластиковий носій для ЕП SecureToken-337К. Об’єм пам’яті 36 Кбайт для зберігання ЕП. Виконаний у вигляді флешки з металевим USB роз’ємом.

Автор SecureToken-337F

Електронний ключ SecureToken-337F — це два пристрої в одному корпусі: електронний ключ «Secure Token-337» і FLASH-пам’ять з логічними дисками для зберігання будь-яких даних користувача.

З 1 грудня 2020 року в продажу нова серія Secure Token-338, що має ряд переваг в порівнянні з Secure Token-337:

  • Підтримка нових національних стандартів криптографії, перехід на використання яких відбудеться в наступному році.
  • Підтримка міжнародного алгоритму ECDSA.
  • Більш швидкий і захищений мікроконтролер (смарт-чіп).
  • Є версія в металевому корпусі.

Автор Secure Token-338M

Пластиковий носій для ЕП SecureToken-338M. Об’єм пам’яті 36 Кбайт для зберігання ЕП. Виконаний у вигляді флешки з пластиковим USB роз’ємом.