ISpro

ISpro – мультифункціональний програмний комплекс для оптимізації управління для бюджету та бізнесу класу ERP (Enterprise Resource Planning System). Ця програма автоматизації процесів роботи підприємства створена українським розробником і призначена для обліку основних фондів та ресурсів, бухгалтерського і податкового обліку, управління співробітниками, роботи з контрагентами, фінансового планування та аналізу.

Система управління підприємством ISpro (ІСпро) складається із взаємопов’язаних підсистем, кожна з яких має відносну самостійність. Це дозволяє обрати потрібну конфігурацію системи відповідно до потреб кожного підприємства, заощаджуючи на тому функціоналі, який вам не потрібен.

Що ви отримуєте?

  • Автоматизовану управлінську систему світового стандарту ERP
  • Інструмент оптимізації процесів за невисокою ціною
  • 100% українську інтелектуальну розробку
  • Сертифіковану в Україні систему обліку та управління для бізнесу
  • Прозорість та контрольованість процесів

Впровадження системи

Процес переходу на ISpro пройде легко для працівників та ефективно для підприємства завдяки професійній команді з впровадження, яка допоможе встановити та налаштувати систему на вашому підприємстві в найкоротший строк. Обравши цей програмний комплекс, вже скоро ви зможете оцінити зручність та багатофункціональність ISpro. Адже в одній програмі об’єднані рішення для оптимізації більшості процесів діяльності підприємства: це і система обліку, й інструмент планування фінансів, і програма управління персоналом та взаємовідносинами з клієнтами.