Опубліковано

Увага! Інформація щодо оновлення M.E.Doc до версії 10.01.190

Відновлюючи повноцінну роботу компанії та всіх сервісів, ми доклали всіх зусиль для випуску довгоочікуваного оновлення 10.01.190, що забезпечить безпечну роботу в програмі.
В оновленні 10.01.190 реалізовано необхідний функціонал та форми по системі моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків.

У цій неоднозначній ситуації, що склалася, для посилення безпеки та уникнення різних спекуляцій і непорозумінь АВТОМАТИЧНЕ оновлення програми ВИМКНЕНО.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО! З метою зменшення навантаження на сервер, файл з оновленням необхідно розмістити на своїх ресурсах (сайтах, сторінки в соцмережах) для скачування клієнтами. Прохання максимально розповсюдити посилання саме на ваші сайти та зробити розсилку клієнтам по e-mail.

Зверніть увагу що це оновлення вийде в двох варіантах:

1. Для встановлення на версію 10.01.188 (кумулятивне, що включає в себе оновлення 10.01.189):

2. Для встановлення на версію 10.01.189 з наявною працюючою бібліотекою ZvitPublishedObjects.dll :

Якщо бібліотека відсутня або заблокована антивірусом, необхідно встановити 188 дистрибутив та діяти по пункту 1.

Надаємо вам інструкцію по встановленню оновлення, яку ви можете використовувати при спілкуванні з клієнтами.

Інструкція з встановлення оновлення:

  • Після запуску завантаженого файлу оновлення оберіть каталог, в якому знаходиться програма.
  • Відкриється вікно «Вибір оновлення», в якому можна ознайомитися зі змінами. Для продовження встановлення оновлення натисніть кнопку «Далі» – програма почне оновлюватися.
  • По завершенню оновлення буде повідомлення з описом змісту оновлення.

Зверніть вагу! Оновлення мережевої програми відбувається на серверній частині. При оновлені робочі станції повинні бути вимкнуті, інакше вони будуть закриті автоматично без збереження даних. Оновлення робочих станцій відбувається автоматично шляхом їхнього запуску, після оновлення серверної частини.

Разом із оновленням вийшов дистрибутив 10.01.190, який можна скачати за посиланням:

Зважаючи на складність ситуації, було вирішено тимчасово прибрати перевірку коду доступу при користуванні програмою.

Тобто, зараз будь хто встановивши програму отримає доступ до повного набору функцій БЕЗКОШТОВНО (всі модулі без винятку та з підтримкою будь яких ЕЦП). І, так як після встановлення оновлення 10.01.190 в програмі буде відсутній модуль Код доступу, НЕ ПОТРІБНО замовляти ліцензії.

Напишіть відгук