Твій час

Програмне забезпечення

Антивірусне програмне забеспечення

Компанія ESET є лідером у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення і надає якісні та ефективні рішення для домашніх і корпоративних користувачів.

Компанія ESET є лідером у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення і надає якісні та ефективні рішення для домашніх і корпоративних користувачів, які здатні виявляти та знешкоджувати відомі та нові види загроз. Продуктова лінійка ESET включає в себе широкий асортимент рішень для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв під управлінням різних операційних систем і платформ. Висока здатність виявлення та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі, а також регулярні визнання незалежних експертів та авторитетних видань. Заснована у 1992 році, компанія ESET сьогодні має розширену партнерську мережу й представництва в більш ніж 180 країнах світу. Головний офіс компанії знаходиться у Братиславі, Словаччина. Компанія ESET включена в списоккомпаній, які найшвидше розвиваються у сфері високих технологій за рейтингом Deloitte Technology Fast 50 у ЕМЕА регіоні, що включає в себе Європу, Близький Схід та Африку. У 2010році аналітики Gartner включили компанію ESET до «Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms» та визнали продукти ESET кращими рішеннями для корпоративного сектора.

ESET в Україні:

Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені на території України. Починаючи з 2005 року,користувачі мають можливість безкоштовно звернутися за допомогою до служби технічної підтримки ESET в Україні, а також пройти курси навчання продуктам компанії ESET. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні компанії та організації.

1С Підприємство 

Система програм «1С:Підприємство 8» є платформою і прикладними рішеннями, які призначені для автоматизації обліку та управління підприємством.

1С Підприємство

Лінійка програм 1С: Підприємство 8 (1С 8.2) складається з основної платформи і прикладних рішень, розроблених на її основі. «1С: Підприємство 8» служить базою для створення конфігурацій, «заточених» під специфіку різних видів бізнесу. Такі конфігурації дозволяють автоматизувати облікв організаціях різних сфер діяльності, масштабу та форми власності на базі єдиної технологічної платформи. Наприклад, для бухгалтерського обліку використовується прикладне рішення 1С: Бухгалтерія 8.2. 1С: Підприємство 8 зберегла корисні функціональні можливості попередніх версій, врахувала багаторічний досвід використання програм 1С: Підприємство 7.7, а також втілила в собі нові можливості в області автоматизації обліку.

Детальніше про ціни

Зворотній зв’язок