Опубліковано

АКЦІЯ З НАГОДИ 50-річчя ТМ “MIDEA”

З 10 липня по 31 серпня 2018 почнеться проведення АКЦІЇ серед покупців кондиціонерів ТМ “Міdеа”.

Кожному покупцеві побутового кондиціонеру “Міdеа” в період дії акції вручається скретч-карта (в точці продажу, доставки чи монтажу).

Покупець, який бажає прийняти участь в акції, повинен зареєструвати свій кондиціонер з використанням коду скретч-карти на офіційному сайті ТМ “Міdеа”, та отримати підтвердження реєстрації та участі в акції на e-mail. Після завершення акції, 5 вересня 2018 року буде проведено розіграш призів, інформування переможців та відправка призів.

В якості призу буде розігруватись кілька флагманських моделей кондиціонерів TM “Midea” інверторного типу серії Ultimate Comfort.

 

 

Опубліковано

АКЦІЯ!!! Картка Xtra TV за 50 грн. та ціле літо вільного доступу до пакету Xtra MIX

Такої пропозиції ще не було! З 07.07.2018 по 31.08.18 замовте картку доступу Xtra TV за 50 грн., отримайте ціле літо пакету Xtra MIX без внесення абонентської плати.
Вам буде чим зайнятись цього літа!

Пакет Xtra MIX це 60 каналів, у тому числі 17 з них в HD якості! Дивіться телеканали National Geographic, FOX, Sony Entertainment Television, Viasat Sport, TV 1000, Nickelodeon і інші на своєму телевізорі і в мобільному додатку Xtra TV – на смартфоні і планшеті.

Детальніше про участь в акції можна дізнатися: (067) 362-11-02;
Олександр: golovach@interteh.rv.ua; Валерій: valera@interteh.rv.ua

Бажаємо приємного перегляду.

Опубліковано

АКЦІЯ!!! Готуємось до школи разом з ІНТЕРТЕХ

У нас Ви можете підготуватися до перших навчальних днів за вигідними цінами!

Тільки з 28 червня до 31 серпня купуйте портфелі для хлопчиків і дівчаток за зниженими цінами.

Обрати портфель

Опубліковано

Результати розіграшу

Переможці:

Ірина Шило — Пароварка

Валентина Мудрієвська — Смартфон

Наталія Анцибор — Мобільний телефон

Щиро вітаємо переможців, та запрошуємо на вручення подарунків.
Слідкуйте за новинами на нашому сайті, та будьте вкурсі акцій та вигідних пропозицій.

Опубліковано

Акція!!! До 16-річчя фірми (Завершено)

Умови акції:

При покупці на суму від 300 грн, отримуй гарантовані подарунки: мобільні аксесуари, кухонне приладдя, шкільне приладдя

По закінченню акції, чеки на суму від 300 грн будуть приймати участь у розіргаші суперпризів, за умови попередньої реєстрації чеку у формі, яка знаходиться нижче:

Головні призи:

Опубліковано

АКЦІЯ: 2 МІСЯЦІ ФУТБОЛУ І КІНО ПРИ КУПІВЛІ КАРТИ XTRA TV (Завершено)

Підключіться прямо зараз замовте карту доступу до телеканалів супутникового провайдера Xtra TV і отримайте 2 місяці вільного перегляду тарифних пакетів Футбол, Кіно і Xtra New. Дивіться телеканали Футбол 1/2, FOX, Sony Sci-Fi, Sony Entertainment Television, Sony Turbo, TV 1000, TV 1000 Action, TV 1000 Comedy та інші на своєму телевізорі і в мобільному додатку Xtra TV — на смартфоні і планшеті.

Читати далі АКЦІЯ: 2 МІСЯЦІ ФУТБОЛУ І КІНО ПРИ КУПІВЛІ КАРТИ XTRA TV (Завершено)

Опубліковано

Якщо програма M.E.Doc перейшла в демо-режим

Шановні користувачі, якщо в програмі відображається, що вона перейшла в демо-режим, необхідно завантажити ліцензію до програми.
Для цього оновіть програму до останньої версії. Для того щоб оновити програму, Вам необхідно виконати наступне:
В залежності від того, яка у Вас версія програми, завантажте відповідні оновлення з сайту, які знаходяться у вкладці оновлення.
Розархівовуєте файл і запускаєте оновлення програми вручну.
Після цього в програмі зайдіть у розділ Адміністрування-Керування кодом доступу-Завантажити.
Програма запропонує завантажити ліцензію з сайту.

Опубліковано

Увага! Інформація щодо оновлення M.E.Doc до версії 10.01.190

Відновлюючи повноцінну роботу компанії та всіх сервісів, ми доклали всіх зусиль для випуску довгоочікуваного оновлення 10.01.190, що забезпечить безпечну роботу в програмі.
В оновленні 10.01.190 реалізовано необхідний функціонал та форми по системі моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків.

Читати далі Увага! Інформація щодо оновлення M.E.Doc до версії 10.01.190

Опубліковано

Звернення до клієнтів М.E.Doc від розробника!

Шановні клієнти!

Повідомляємо Вам, що програма M.E.Doc працює. Ви можете користуватися версією 10.01.188 для своєчасної реєстрації ПН та здачі звітності. Також відновлено та працює сервер СДО, тобто Ви можете обмінюватися первинними документами з Вашими контрагентами в звичайному режимі. Ми робимо все можливе для того, щоб відновити роботу сервісу СОТА в найближчі дні.

Ми обов’язково допоможемо Вам у Вашій роботі.
Ми з Вами, ми поруч.

АЦСК Україна від вірусної атаки не постраждав і працює в штатному режимі. Ключі АЦСК Україна можна повноцінно і без обмежень використовувати в роботі! Якщо Ви втратили ключі, радимо Вам отримати нові ключі в АЦСК Україна БЕЗКОШТОВНО. Для цього Вам необхідно звернутися до будь-якої крамниці електронних послуг мережі «Твій час». Порядок звернення описано в новинах на сайті M.E.Doc.

Рекомендуємо Вам змінити електронну пошту для роботи в «M.E.Doc». Як налаштувати іншу поштову скриньку в програмі – дивіться у новинах на сайті.

Також на сайті M.E.Doc у розділі «Гарячі питання» для Вас ми зібрали найбільш актуальні питання та надали на них відповіді. Ми будемо оновлювати цей перелік по мірі надходження нових запитань.

І ще ми хочемо Вам сказати головне:

17 років ми служимо вам вірою і правдою! Робимо все можливе і неможливе, щоб Вам було легко і спокійно з нашими програмами. І робимо це з повагою і любов’ю до Вашої професії бухгалтера і особисто до Вас! І весь цей час Ви відповідали нам взаємністю! Ми вдячні Вам за багаторічну довіру і підтримку! Ми обіцяємо, що будемо і надалі старатися для Вас. Будемо робити наші продукти зручнішими і надійнішими, а сервіс – кращим!

МИ ЦІНУЄМО ВАС І ЗАВЖДИ БУДЕМО
 ПРАЦЮВАТИ З КОРИСТЮ ДЛЯ ВАС!

Якщо у Вас є труднощі або запитання по роботі програм, звертайтеся за технічною підтримкою до наших партнерів в Вашому регіоні:
Рівненська область, смт. Володимирець, вул. Поштова ,10
МППФ “Інтертех”, Соловей Ірина тел. (067)361-11-10, (03634)2-44-89